tik-tak

Konkurs Informatyczny T.I.K? – TAK! 2013

Serdecznie zapraszam i zachęcam wszystkich uczniów z naszej szkoły do wspólnej gry i zabawy w ramach III edycji Konkursu Informatycznego TIK?-TAK! Konkurs to GRA, która będzie polegała na odpowiadaniu na pytania on-line z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych. Gra TIK?-TAK! odbywać będzie się na trzech poziomach: podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym.

tik-tak

W tym roku konkurs będzie przebiegał w 3 etapach:

etap szkolny: podczas którego wszyscy uczniowie będą odpowiadali na pytania w testach on-line (codziennie 2 gry po 10 minut),

etap regionalny: do którego zostanie zakwalifikowanych 50 najlepszych uczniów (każdy poziom) z etapu szkolnego, podczas którego będą brali udział w jednej grze on-line  trwającej 15 minut,

finał: do którego zostanie zakwalifikowanych 10 najlepszych uczniów (każdy poziom) z etapu regionalnego, podczas którego będą wspólnie odpowiadali na zadawane pytania.

W każdej chwili możesz zobaczyć ranking: na którym miejscu jesteś Ty i Twoja szkoła.

Aby wygrać, zarejestruj siebie, GRAJ i zdobywaj punkty. Zaproś do wspólnej gry swoich kolegów i koleżanki. Wspólnie zdobywając punkty dla szkoły możecie wygrać wspaniałe nagrody. Im więcej Was będzie, tym większe macie szanse.

Konkurs przeprowadzony będzie w etapach:

1. etap szkolny: 8-12 kwietnia 2013

2. etap regionalny: 19 kwietnia 2013

3. finał: 15 maja 2013 w Warszawie

Podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się podczas obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego 15maja 2013.

Rejestracja

Oficjalne otwarcie konkursu nastąpi 26.03.2013. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora lub zgłosić się do pani Agnieszka Kret (sala 224).

Zapraszam do wspólnej GRY!