Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych na plakat na temat prawidłowego postępowania z odpadami w postaci zużytych baterii i zużytych akumulatorów

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Marszałka Województwa Opolskiego. Konkurs ma charakter wojewódzki i przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych:

- I kategoria - uczniowie klas I-III;

- II kategoria - uczniowie klas IV-VI. Uczestnicy po zapoznaniu się z tematyką dotycząca odpadów w postaci zużytych baterii i zużytych akumulatorów wykonują autorskie prace. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie przez ucznia pracy plastycznej w formie plakatu z hasłem o formacie A3 lub A2. Technika wykonywania prac jest dowolna (farby, kredki, flamastry, kolorowy papier). Uczestnik konkursu może być autorem tylko jednej pracy. Każda praca na odwrocie musi posiadać wpisane czytelnie następujące dane:

- Imię nazwisko autora oraz klasa

- Nazwę i adres szkoły

- Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego ucznia

- Adres do korespondencji, e-mail i tel.

Prace bez ww. danych nie będą brały udziału w konkursie.

Regulamin konkursu (pobierz)

Prace konkursowe wraz ze zgodą rodziców lub opiekunów należy dostarczyć do p. Agnieszki Kret do dnia 4 listopada 2013 r. (sala 224)