Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”. Jesteśmy jedną z jedenastu szkół podstawowych z województwa opolskiego, które zakwalifikowały się do projektu. Projekt ten jest nowatorskim przedsięwzięciem, którego celem ogólnym jest wzmocnienie współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami oraz przedstawicielami innych środowisk na terenie szkół i przedszkoli w Polsce. Projekt skierowany jest nie tylko do środowisk szkolnych – uczniów, rodziców, nauczycieli, dyrektorów szkół, ale także do tzw. „otoczenia szkoły” – pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych. Efektem realizowanych działań w ramach projektu będą opracowane i wdrożone programy współpracy przy czynnym zaangażowaniu uczniów, rodziców  i nauczycieli.

Rada Rodziców wybrała następujących przedstawicieli do udziału w projekcie „Szkoła Współpracy. Uczniowie   i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”:

1.Izabela Stanulewicz
2.Sławomir Kołodziej

Samorząd Uczniowski wybrał następujących przedstawicieli do udziału w projekcie „Szkoła Współpracy. Uczniowie  i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”:

1.Aleksandra Miłek
2.Krzysztof Tatarczak

Rada Pedagogiczna wybrała następujących przedstawicieli do udziału w projekcie „Szkoła Współpracy. Uczniowie  i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”:

1.Krystyna Wąsowicz – wicedyrektor szkoły
2.Krzysztof Wilk

Tabela rankingowa szkół podstawowych z woj. opolskiego - pobierz
Ramowy harmonogram udziału szkoły  w projekcie - pobierz

Debaty na temat: WSPÓŁPRACA W NASZEJ SZKOLE

"Co powinno się zmienić, żeby zarówno uczniowie jak i rodzice chcieli się angażować w życie szkoły, mieli poczucie wpływu       i dobrze się czuli w NASZEJ SZKOLE?”

UCZNIOWIE:

- WTOREK 11.03.2014r. – czwarta lekcja – klasy szóste

- ŚRODA 12.03.2014r. – pierwsza lekcja – klasy czwarte i piąte

- PIĄTEK 14.03. 2014r.– trzecia lekcja – klasy I – III

RODZICE:

- WTOREK 18.03.2014r.

NAUCZYCIELE I INNI PRACOWNICY SZKOŁY:

- WTOREK 18.03.2014r.