W zakładce – PROJEKTY SZKOLNE – można zapoznać się z działaniami naszej szkoły w ramach projektu „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”.

Po debatach szkolnych przeprowadzonych wśród UCZNIÓW, RODZICÓW I PRACOWNIKÓW SZKOŁY w dniach 11 - 13.03.2014r. oraz po szkoleniach szkolnych przedstawicieli  - postanowiliśmy zorganizować wspólne działanie – FESTYN!!!

FESTYN "RAZEM ZROBIMY WSZYSTKO!"

odbędzie się 25 KWIETNIA w godz. 17:00 – 19:00

PRZED ROZPOCZĘCIEM FESTYNU NA SALI KOREKCYJNEJ – o godz. 16:30 – NASTĄPI UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TYGODNIA PATRONA SZKOŁY – JANUSZA KORCZAKA – czyli montaż słowno-muzyczny  w wykonaniu uczniów z klasy III b oraz taneczny występ klasy I b. W szkolnej jadalni będzie można zagrać w szachy ze szkolnymi mistrzami.

ZAPRASZAMY!!!!

*** OD GODZINY 17:00 ***

UCZNIOWIE:

- PREZENTUJĄ TALENTY:  ŚPIEWAJĄ, TAŃCZĄ, … na sali korekcyjnej;

- PREZENTUJĄ WYSTAWKI: MINERAŁY, KARTY, DINOZAURY, … na parterze;

RODZICE:

- PREZENTUJĄ WYSTAWKI: SKŁADANIE KOMPUTERA, KOLEKCJE,  … na parterze;

- PREZENTUJĄ PRACE PLASTYCZNE NA TEMAT: RAZEM ZROBIMY WSZYSTKO – na łączniku;

- REKLAMUJĄ UPIECZONE CIASTA – w sali 06, czyli w KAWIARNI;

- BIORĄ UDZIAŁ W KONKURENCJACH SPORTOWYCH: tenis stołowy, rzuty do kosza, rzuty lotką, trafienia w słupek, … na sali gimnastycznej – RAZEM – UCZEŃ + RODZIC.

PRACOWNICY SZKOŁY:

- PREZENTUJĄ WYSTAWKI: WYTWORY ARTYSTYCZNE, KOLEKCJE,  … na parterze;

- REKLAMUJĄ UPIECZONE PRZEZ SIEBIE CIASTA – w sali 06, czyli w KAWIARNI;

Promocja Tenisa Stołowego w ramach szkolnego festynu pod hasłem

„RAZEM ZROBIMY WSZYSTKO”

organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 w Nysie
przy współudziale AZS PWSZ NYSA
dnia 25.04.2014r godz. 17°°-19°°

Plan przebiegu imprezy

1.    Przedstawienie sekcji tenisa stołowego AZS-u  i zawodników /uczniów SP3/ oraz ich osiągnięć sportowych.

2.    Pokaz gry:

•    pokaz wykonany przez skrzatów i żaków -uczniów kl. 1-III SP 3 oraz  zawodników I i II ligi tenisa stołowego AZS-u

•    wspólne zabawa z chętnymi dziećmi i rodzicami, nauka gry i odbijania piłeczki tenisowej /nagrody dla uczestników/

•    „konfrontacja”  skrzaty, żacy – dyrekcja i grono pedagogiczne.

•    demonstracja profesjonalnych metod treningu z zastosowaniem pomocy i sprzętu

•    mecz /set /pokazowy skrzaty i żacy kontra zawodowcy

•    mecz /set/ pokazowy zawodników ligowych sekcji AZS PWSZ Nysa

3.    Wręczenie nagród, dyplomów dla dzieci biorących udział w zabawie.

4.    Podziękowanie i zakończenie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW, RODZICÓW I PRACOWNIKÓW NASZEJ SZKOŁY – BO … RAZEM ZROBIMY WSZYSTKO!!!