WIELKI  SUKCES  NASZEJ  REPREZENTACJI !!!

W dniu 21 maja 2014 r. o godz. 9.00 na hali AZS PWSZ NYSA przy ulicy Głuchołaskiej Szkoła  Podstawowa nr 3 w Nysie oraz AZS PWSZ Nysa zorganizowali  Turniej Tenisa Stołowego „Zabawa i Pasja” dla uczniów szkół podstawowych. Turniej swoim patronatem objęła pani Jolanta Barska Burmistrz Nysy. Celem zawodów było propagowanie aktywności fizycznej w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2014. Do turnieju zgłosiło się 54 zawodników z 5 szkół z gminy Nysa. Szkoły mogły zgłosić drużyny 12-osobowe (SP 5, ZSS, SP 10, SP Goświnowice, SP 3 Nysa).

Klasyfikacja indywidualna:

KLASY I - III dziewczęta:

1. Hasiak Oliwia

2. Stefańska Aleksandra

3. Włodarczak Anna

KLASY I - III chłopcy:

1. Baziak Hubert

2. Kurowski Jakub

3. Sękowski Daniel

KLASY IV - VI dziewczęta:

1. Krzysztoń Jagoda

2. Zając Natalia