Gra terenowa klas IV!

W dniu 26 września klasy: IV a, której wychowawcą jest pani Dorota Kos; IV b pani Wioletty Zatylnej i IV c pana Sebastiana Zatylnego stawiły się na wielkiej grze, która miała na celu zintegrowanie klas poprzez przeżycie niesamowitej przygody! Gra polegała na wykonywaniu rozmaitych zadań, za które uczniowie dostawali literki, a z nich musieli ułożyć końcowe hasło. Czwartacy mierzyli się m.in. z torem przeszkód, piciem mleka ze spodeczków, łamigłówkami z różnych dziedzin nauki czy szukaniem wiadomości na terenie szkoły. Po ułożeniu hasła już w szkole klasy przygotowały ciekawe scenki. Impreza rozpoczęła się zabawą z Bobem Budowniczym. W dobrych humorach wszyscy rozeszli się do domu. W przedsięwzięciu pomogła nam pani Agnieszka Kret, dzięki której możemy teraz obejrzeć zdjęcia z imprezy!