NIESAMOWITY KONKURS GUMBALLA: GAZETKA SZKOLNA - pomóż nam zgarnąć nagrodę dla szkoły!

Trzech uczniów z naszej szkoły wzięło udział w konkursie na gazetkę szkolną organizowanym przez Cartoon Network.  Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu gazetki szkolnej złożonej z trzech artykułów:
- Nowy rok szkolny przed nami
- Moje wakacje
- Jeden artykuł - temat dowolnie wybrany przez uczestników.

Mateusz, Paweł i Kuba z klasy 4b stworzyli taka gazetkę pt. "e-Nowiny z trójkowej krainy" w edytorze znajdującym się na stronie konkursowej. Teraz potrzebują Waszej pomocy. Pomóżmy im zdobyć nagrodę dla szkoły! GŁOSUJCIE!

Głosuj codziennie od 21 października do 26 października 2014r.

Jest sukces! Gazetka Mateusza, Pawła i Kuby została zakwalifikowana do drugiego etapu. Wyniki już niedługo! Trzymamy kciuki.