http://code.org/images/logo.pngGODZINA KODOWANIA 2014

Godzina Kodowania to pierwszy krok w podróży do wiedzy o tym, czym jest prawdziwa informatyka, jak działa nowoczesna technologia i jak tworzyć w niej nowe aplikacje. To możliwość zasmakowania prawdziwej informatyki w czasie 60 minut. W Godzinie Kodowania można brać udział będąc w szkole lub na uczelni, w miejscu pracy, w domu lub w dowolnym innym miejscu. Musisz mieć jedynie godzinę i osiągalny Internet z Twojego komputera lub urządzenia mobilnego.

Zapraszam wszystkich uczniów z naszej szkoły do udziału w GODZINIE KODOWANIA podczas Tygodnia Informatyki (Computer Science Education Week), czyli w dniach  8-14 grudnia 2014r.- p. Agnieszka Kret (nauczyciel zajęć komputerowych).

Organizatorzy spodziewają się, że  miliony osób z całego świata w wieku od 4 do 104 lat przyłączą się do tej akcji.
Obejrzyj uważnie filmy zamieszczone na stronie organizatora - pada tam wiele argumentów, dlaczego tak ważna jest informatyka w dzisiejszych czasach. Potem postępuj zgodnie z kolejnymi krokami, aby być razem z nami. (zobacz)

KROK 1

Dowiedz się więcej i potrenuj kodowanie przez Godzinę.

KROK 2:

Zarejestruj się do dalszej zabawy: Uczeń

KROK 3:

Jeśli jesteś już zarejestrowany: Zaloguj się i dalej trenuj kodowanie zdobywając trofea.

Życzymy powodzenia i sukcesów, a przede wszystkim dobrej zabawy!