tik-takKonkurs Informatyczny T.I.K? – TAK!

Serdecznie zapraszam i zachęcam wszystkich uczniów z naszej szkoły do wspólnej gry i zabawy w ramach V edycji Konkursu Informatycznego TIK?-TAK! Konkurs to GRA, która będzie polegała na odpowiadaniu na pytania on-line z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych. Gra TIK?-TAK! odbywać będzie się na trzech poziomach: podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym.

V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „TIK?-TAK!” dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Celem Konkursu jest rozwijanie zainteresowań informatycznych i przygotowanie młodzieży do funkcjonowania w zinformatyzowanym społeczeństwie. Jednocześnie chcemy stworzyć uczniom możliwości sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności, a także wyłonić i wspierać uczniów zdolnych w rozwijaniu i poszerzaniu zainteresowań informatycznych. Naszym celem jest również zachęcanie szkół do rozpoznawania i rozwijania zainteresowań i uzdolnień swoich uczniów oraz podejmowania różnorodnych działań w zakresie pracy z uczniem zdolnym.

Konkurs, o zasięgu ogólnopolskim, przeprowadzony będzie w trzech etapach:
- etap szkolny: 13-17 kwietnia 2015,
- etap regionalny: 28 kwietnia 2015,
- finał 12 maja 2015 w Warszawie, podczas obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.

W każdej chwili możesz zobaczyć ranking: na którym miejscu jesteś Ty i Twoja szkoła.

Aby wygrać, zarejestruj siebie, GRAJ i zdobywaj punkty. Zaproś do wspólnej gry swoich kolegów i koleżanki. Wspólnie zdobywając punkty dla szkoły możecie wygrać wspaniałe nagrody. Im więcej Was będzie, tym większe macie szanse.

Podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się podczas obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego 12 maja 2015r.

Rejestracja

Po dokonaniu rejestracji na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość o założeniu konta, należy potwierdzić wskazany link i wydrukować oświadczenie, które należy dostarczyć do p. A. Kret!!! Po dostarczeniu oświadczenia konto zostanie odblokowane i na pocztę e-mail przyjdzie wiadomość z danymi do logowania: login i hasło.

Oficjalne otwarcie konkursu nastąpi 13.04.2015r. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora lub zgłosić się do pani Agnieszka Kret (sala 224).

Zapraszam do wspólnej GRY!