Certyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo

Miło nam poinformować, że w tym roku szkolnym koło matematyczno-informatyczne "NIE MA INFORMATYKI BEZ MATEMATYKI" prowadzone przez panią Agnieszkę Kret i panią Dorotę Kos otrzymało

Certyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo.

W tym roku organizatorzy uhonorowali ponad 80 szkolnych kół matematycznych. Cieszymy się, że wśród nich jest kółko z naszej szkoły. To sukces nie tylko nauczycielek prowadzących zajęcia, ale także ich podopiecznych. Na zajęcia uczęszczają uczniowie klasy 5a i 5b:

1. Adam Kłopot
2. Jakub Kłopot
3. Michał Rajkowski
4. Stanisław Halikowski
5. Nikola Woźniak
6. Klaudia Gontarz
7. Milosz Małecki
8. Jakub Kret
9. Nina Słobodzian
10. Paweł Rzitka
11. Michał Zbylut

Sprawozdania i fotorelację można zobaczyć na stronie organizatora (zobacz) oraz na naszej szkolnej stronie w zakładce INNOWACJE.