Zdjęcie statuetki IDOL

KONKURS IDOL Fundacji Szansa dla Niewidomych

Nasza szkoła została nominowana do konkursu IDOL 2018 organizowanego przez Fundację Szansa dla Niewidomych.

Prosimy o GŁOSY!!!

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem formularzy internetowych: http://idol.szansadlaniewidomych.org/vote/402

Głosować można do 30 czerwca 2018r.

To dla nas ogromne wyróżnienie, gdyż celem konkursu jest:

- Wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących oraz w walce o emancypację tego Środowiska.
- Promocja zaangażowania społecznego, pozytywnych przykładów działania oraz  postaw, które sprzyjają emancypacji Środowiska.
- Dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami, które wpływają na integrację wewnątrzśrodowiskową.
- Integracja społeczna oraz wyrównywanie życiowych szans osób
niepełnosprawnych, w szczególności osób niepełnosprawnych wzrokowo.
Konkurs jest podzielony na dwa etapy regionalny oraz ogólnopolski. Po zakończeniu głosowania regionalnego, władze wybiorą kandydatów z każdej kategorii. Władze wezmą pod uwagę głos internautów jako głos doradczy. Po wyłonieniu kandydatów dla każdej z kategorii, rozpocznie się głosowanie ogólnopolskie.

Trzymamy kciuki i zachęcamy do głosowania!