Znalezione obrazy dla zapytania Konkurs plastyczno – literaci pt. „Opolska mama ma moc”Konkurs plastyczno-literaci „Opolska mama ma moc”

Zarząd Województwa Opolskiego realizując program Opolskie dla Rodziny ogłosił konkurs plastyczno-literaci „Opolska mama ma moc”, który ma na celu pogłębianie świadomości dzieci i młodzieży na temat wartości i roli rodziny w życiu człowieka.

Przewidziano cztery kategorie konkursowe:

1. Plakat „Moja mama ma moc” dla uczniów klas I, II, III
2. Mapa „Odkrywam z rodziną Opolszczyznę – mój region”:
– podkategoria dla uczniów klas: I, II, III, IV
– podkategoria dla uczniów klas: V,VI, VII, VIII
3. Wiersz „Uśmiech dziecka” dla uczniów klas: IV, V, VI, VII, VIII
4. Opowiadanie „Śmiejemy się w naszej rodzinie” dla uczniów klas: IV, V, VI, VII, VIII

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową dostępny jest na stronie opolskie.pl w zakładce „ogłoszenia” (zobacz).

Prace można składać do 26 września 2018 r. do wychowawców.

Nagrodzone prace będą opublikowane w III części książki wydanej w ramach akcji „Opolska mama ma moc”, która ukaże się w 2019 r.