Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Wakacje już dobiegły końca, zabrzmiał pierwszy dzwonek. Uczniowie wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy wrócili do szkoły. Dzisiaj uroczyście powitaliśmy NOWY ROK SZKOLNY, a tym samym rozpoczęliśmy nowy rozdział w historii naszej szkoły. Pani Dyrektor Maria Wiercigroch bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły.Ze szczególną życzliwością  zwróciła się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Wszystkim natomiast życzyła wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

Gościem specjalnym uroczystości był pan Paweł Nakonieczny - przewodniczący Rady Miejskiej w Nysie, który oprócz życzeń przekazał naszym pierwszakom biało- czerwone flagi.