Słuchowisko "11 listopada..."

Obchodzone 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości jest polskim świętem państwowym upamiętniającym odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Uwolnienie kraju z jarzma zaborców nastąpiło po 123 latach trwania zniewolenia. W dniu 6 listopada 2020r. zaprosiliśmy wszystkich uczniów oraz pracowników szkoły do wysłuchania słuchowiska "11 listopada...", które przygotowane zostało przez uczniów klasy 3a pod czujnym okiem Pani Renaty Meres oraz Pani Moniki Baj. Słuchowisko zrealizowane zostało w ramach zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości. To już drugie takie przedsięwzięcie z wykorzystaniem szkolnego radiowęzła. Pierwsze odbyło się w ramach akcji "Narodowego Czytania", gdzie uczniowie, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły  usłyszeli fragment dramatu J.Słowackiego pt. "Balladyna".