Nauka zdalna od 9 listopada 2020r.

Szanowni Państwo, w okresie od 9 do 29 listopada 2020 r. wszyscy uczniowie objęci będą kształceniem na odległość. Nauka odbywać się będzie za pośrednictwem platformy Microsoft TEAMS. Koordynatorem działań w obrębie jednego oddziału jest wychowawca klasy. Nauka odbywać się będzie według dotychczasowego planu lekcji z małą korektą, która dotyczy tylko skrócenia długości dwóch przerw z 15 min. do 5 min.:

1. lekcja: 8:00 – 8:45
2. lekcja: 8:50 – 9:35
3. lekcja: 9:40 – 10:25
4. lekcja: 10:30 – 11:15
5. lekcja: 11:30 – 12:15
6. lekcja: 12:20 – 13:05
7. lekcja: 13:10 – 13:55
8. lekcja: 14:00 – 14:45

Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci będą dobrze funkcjonowały w tej formie kształcenia, że odkryją tu nowe obszary oraz zdobędą nowe umiejętności.

Szanowni Państwo, liczymy na współpracę z Państwem, na pomoc dziecku w zalogowaniu się, znalezieniu właściwego kanału i dobrą współpracę z wychowawcą. Uczniów klas IV-VIII prosimy o jak najszybsze założenia konta, które umożliwi stały dostęp do e-dziennika i zapewni płynność dostępu do platformy TEAMS (odzyskanie hasła). W tym celu należy złożyć wniosek – druk w zakładce E-SZKOŁA/E-DZIENNIK/formularz rejestracyjny (pobierz). Następnie podpisany formularz należy odesłać na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczyć do szkoły.
W przypadku potrzeby omówienia jakiejś sprawy z nauczycielem, zachęcamy do kontaktu przez e-dziennik lub konto swojego dziecka na platformie TEAMS, która daje możliwość czatowania oraz bezpośredniego połączenia wideo.
Jednocześnie informujemy, że w okresie kształcenia na odległość świetlica szkolna czynna będzie wyłącznie dla uczniów, których rodzice pracują w zawodach związanych z walką z epidemią. Chęć korzystania ze świetlicy przez dziecko należy zgłosić do wychowawcy klasy.
W tym okresie wstrzymane są dowozy zamknięte oraz nieczynna będzie stołówka szkolna.
Szanowni Państwo, to najistotniejsze zmiany w organizacji pracy szkoły. Szczegółowe rozwiązania omówione są w procedurach funkcjonowania szkoły podczas kształcenia na odległość.

Mam nadzieję, że wspólnie poradzimy sobie z każdym problemem, który może pojawić się podczas zdalnego nauczania. Wszyscy chcemy być dla Państwa i dzieci wsparciem, w razie potrzeby zachęcamy do korzystania z pomocy pedagoga szkolnego lub psychologa szkolnego, do rozmowy z wychowawcą lub zgłoszenie problemu do dyrekcji szkoły.

Sekretariat szkoły czynny będzie codziennie w godz. 7:00 – 15:00, ale zachęcamy do kontaktów zdalnych ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), tylko w wyjątkowych sprawach można umówić się na bezpośrednie spotkanie. Proszę o częste sprawdzanie poczty e-dziennika, gdyż za jej pośrednictwem będziemy Państwa informować o zmianach w funkcjonowaniu szkoły.

Życzymy Państwu zdrowia i cierpliwości

Dyrekcja Szkoły