Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

WF online z Mistrzynią Moniką Pyrek

Sport ma super moce. Każdy może z nich korzystać i czerpać na maxa! To bardzo istotne, szczególnie w czasie pandemii. Kolejne tygodnie zdalnego nauczania są wyzwaniem zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów. Była lekkoatletka, Monika Pyrek, przychodzi z pomocą – regularnie motywuje i zachęca do aktywności, a dzisiaj zadebiutowała w roli prowadzącej WF ONLINE!

Lekcja WF ONLINE to nagroda dla 10 nagrodzonych szkół z konkursu „wygraj WF ONLINE z Moniką Pyrek”. Konkurs polegał na prezentacji WF-u w formie zdalnej. Wybór 10 szkół był nie lada wyzwaniem, ale się udało.

7 grudnia blisko 300 uczniów ćwiczyło razem z byłą tyczkarką! W tym klasa 3a pani Renaty Meres, która znalazła się w gronie nagrodzonych.

Konkurs został zorganizowany w ramach działań Kinder Joy of moving Alternatywne Lekcje WF e-platforma. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu, partnerem tytularnym jest Ferrero Polska organizator Kinder Joy of moving, a patronat objął Polski Komitet Olimpijski.

W trakcie lekcji była wizualizacja skoku o tyczce, tak by każdy uczestnik mógł wczuć się w tę rolę. Był czas na pytania uczniów i odpowiedzi dotyczące początków kariery, przełamywania swoich barier i ograniczeń oraz opowieści o ulubionych miejscach.

"Dzisiejsza lekcja to aktywna opowieść o super mocach sportu. Dużo mówiliśmy o odwadze i pokonywaniu swoich słabości. Ponadto trzy bloki ćwiczeń zrobiły swoje, endorfiny szalały. Mam nadzieję, że motywacja uczestników bardzo poszła w górę!" – mówi Monika Pyrek.

 

--------------------------------------------------------------------------------

DOSTĘPNOŚĆ
KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 706 gości