Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Mamy LAUREATÓW -  kolejne sukcesy naszych uczniów!

Ostatnie miesiące są pełne nieoczekiwanych wydarzeń, które przynoszą wiele nowych wyzwań i wyrzeczeń w każdym aspekcie naszego życia. Ogromne zmiany nastąpiły w zakresie szkolnictwa. Ze względu na pandemię koronawirusa bardzo szybko trzeba było dostosować się do nowej formy nauczania - kształcenia na odległość. Życie szkoły musiało przenieść się do wirtualnej przestrzeni. Mimo tak trudnej sytuacji nasi uczniowie osiągają sukcesy edukacyjne.

Miło jest nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała Hannie Król tytuł LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021 oraz Sebastianowi Skowronkowi tytuł LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Hania i Sebastian najlepiej wiedzą , że umiejętność stawiania sobie wysokich celów i osiąganie ich nie przychodzi łatwo. Jest okupione ciężką pracą, pracowitością, poświęceniem, wysoką determinacją i wiernością podjętym zobowiązaniom. Nie bez znaczenia jest też wsparcie Rodziców i Nauczycieli – ostatecznie jednak przed próbą staje sam UCZEŃ. Tę próbę Hania i Sebastian przeszli celująco.

Hania przygotowywała się do konkursu pod bacznym okiem pani Jolanty Sobocińskiej, a Sebastian pod skrzydłami pani Alicji Rejdak-Bułki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

--------------------------------------------------------------------------------

DOSTĘPNOŚĆ
KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 599 gości