Szanowni Państwo!

Informujemy, że w związku z nowymi obostrzeniami, wynikającymi z epidemii koronawirusa, od poniedziałku 22 marca zmienia się system pracy szkół. Przez kolejne trzy tygodnie, tj. do 11 kwietnia uczniowie wszystkich klas objęci będą kształceniem na odległość. W związku z tym ponownie uruchamiamy procedurę w wersji C.

W tym okresie szkoła pracować będzie według następujących zasad:

1) Wszystkie zajęcia lekcyjne odbywają się zdalnie, zgodnie z planem umieszczonym w e-dzienniku.

2) Świetlica czynna od 7:00 do 16:00 – może objąć opieką uczniów klas I-III, których rodzice są zatrudnieni w podmiocie leczniczym lub realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Rodzice zainteresowani korzystaniem ze świetlicy zobowiązani są do złożenia wniosku (pobierz) (druk wniosku dostępny również w sekretariacie). Uczniowie przebywający w świetlicy mogą korzystać z obiadów w stołówce szkolnej (po pisemnym zgłoszeniu takiej potrzeby).

3) Uczniowie, którzy ze względu na niepełnosprawność lub inne indywidualne potrzeby, realizowali lub chcą realizować zdalne nauczanie ze szkoły, mogą – na wniosek rodzica – korzystać z tej formy pomocy (pobierz). Druk wniosku dostępny również w sekretariacie.

4) Uczniowie klas sportowych ponownie przechodzą na zdalne formy wszystkich lekcji WF; w związku z tym plany lekcji w klasach 4a, 5a, 6a, 7a i 8a uległy drobnej korekcie (zmiany widoczne w planie lekcyjnym).

5) Uczniowie klas ósmych nadal mogą korzystać z konsultacji organizowanych z przedmiotów egzaminacyjnych. Zgłoszenia należy kierować do wychowawców klas.

6) Zajęcia rewalidacji indywidualnej mogą być realizowane na terenie szkoły; ustalenie w tej sprawie podejmuje się w porozumieniu nauczyciela z rodzicem ucznia niepełnosprawnego.

7) Pozalekcyjne zajęcia sportowe oraz gimnastyka korekcyjna są zawieszone – do odwołania.

8) Pozostałe zajęcia pozalekcyjne realizowane są w formie zdalnej.
Szczegółowych informacji udzielają wychowawcy klas.