Smacznie! Zdrowo! Kolorowo!

Kochani, z radością i dumą zapraszamy do szkolnej stołówki na pyszne, pożywne i zdrowe posiłki. Nasze panie kucharki to mistrzynie sztuki kulinarnej, które dbają o to, by dania były zbilansowane, pozbawione nadmiernej ilości cukru i soli oraz innych niezdrowych składników. Potrawy są  gotowane i duszone, uzupełnione dużą ilością świeżych warzyw i owoców, zawsze atrakcyjnie podane. Wzbogacone o wiedzę i doświadczenie pań pracujących w kuchni, przygotowywane z sercem i zasługujące na co najmniej jedną gwiazdkę Michelina (a może i dwie). Zadowoleni i nakarmieni uczniowie, którzy już korzystają z naszej stołówki są dla nas najlepszą rekomendacją. A więc... Nie zwlekając ani chwili dłużej, zapiszcie rodzice swe pociechy na smakowite i zdrowe obiadki!

INFORMACJA - OBIADY!

Drodzy Rodzice

Informujemy, że od dnia 4 stycznia 2021r. będzie można pobrać w sekretariacie szkoły i podpisać umowę na korzystanie przez ucznia ze świadczeń stołówki szkolnej. Umowa dostępna jest również w wersji elektronicznej na szkolnej stronie internetowej w zakładce STOŁÓWKA.

Umowy zawarte od stycznia 2021r. ważne są do końca grudnia 2021r.!

W razie rezygnacji z korzystania przez ucznia ze świadczeń stołówki szkolnej, przypominamy o konieczności złożenia pisemnej rezygnacji. Brak oświadczenia spowoduje dalsze naliczanie opłat za posiłki.

Wszelkie informacje dotyczące obiadów udzielane są pod nr telefonu kom. 603 066 685.

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ
NR 3 W NYSIE INFORMUJE, ŻE OD ROKU 2019 OBIADY
DLA UCZNIÓW SĄ PRZYGOTOWYWANE PRZEZ SZKOLNĄ KUCHNIĘ

Stołówka czynna jest od poniedziałku do piątku. Obiady wydawane są na długich przerwach: 11.15, 12.15 i 13.15 według przekazanego uczniom harmonogramu

UMOWA na rok 2021 (pobierz)

JADŁOSPIS (15.03.2021r. - 19.03.2021r.)

I Danie: zupa z soczewicy czerwonej z kurczakiem
II Danie: ryż z musem truskawkowym i jogurtem naturalnym
Deser: banan, koktajl owocowy
Kompot: mieszanka kompotowa

I Danie: zupa kapuśniak ze słodkiej kapusty
II Danie: kluski śląskie, gulasz z polędwicy wieprzowej, surówka buraczki czerwone z chrzanem
Deser: chrupsy jabłkowe
Kompot: z truskawek

I Danie: zupa ogórkowa
II Danie: ziemniaki, ryba miruna w chrupiącej panierce, surówka bukiet warzyw na parze
Deser: pomarańcza
Kompot: z czarnej porzeczki

I Danie: zupa krupnik
II Danie: ziemniaki, pałeczka drobiowa, surówka mizeria
Deser: orzech ziemny, żurawina, morela, orzech nerkowca
Kompot: wiśni

I Danie: zupa pomidorowa z ryżem
II Danie: pierogi ruskie z jogurtem naturalnym
Deser: musy owocowe bez dodatku cukru
Kompot: z czarnej porzeczki

Jadłospis może ulec zmianie ze względu na możliwość braku dostępnych produktów.

Przypominamy:

W przypadku nieobecności ucznia w szkole, Rodzic zobowiązany jest do zgłoszenia tego faktu (osobiście lub telefonicznie: 603-066-685 do godz. 8.00 w dniu, w którym następuje absencja; brak zgłoszenia skutkować będzie naliczeniem opłaty za zamówiony posiłek!

Miesięczną opłatę za korzystanie z wyżywienia można wnosi przelewem na konto dochodów budżetowych Szkoły, prowadzone w ING Bank Śląski: Gmina Nysa – Gminny Zarząd Oświaty – Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie nr 58 1050 1504 1000 0023 5093 8656 lub gotówką w kasie Gminnego Zarządu Oświaty, ul. Kolejowa 15 w terminie do 15 – go dnia następnego miesiąca, za który opłata ma być wniesiona.

W tytule przelewu należy podać: opłata za obiady; miesiąc (np. luty); imię i nazwisko dziecka (np. Jan Kowalski).