Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Trójka na sportowo

 

SPORT W SZKOLE (zobacz)

 

 

Uczennice z klasy III a wyjeżdżają na Mistrzostwa Świata do Massa Carrara we Włoszech

29.09 odbyły się Mistrzostwa Polski kickboxingu organizacji ICO w Sulejówku. Wielki sukces odniosły uczennice naszej szkoły, które chodzą do klasy III a. Chodzi o Kalinę Kierpacz oraz Oliwia Kuzubską, które  brały udział w dwóch konkurencjach, w walkach przerywanych semi-contact oraz kalki (walki na miękkie pałki). Kalina zdobyła 2 miejsce w walkach semi-contact oraz 2 miejsce w kalaki. Oliwia Kozubska zdobyła 1 miejsce w walkach semi-contact oraz 3 miejsce w kalaki.

Zdobywając medale na mistrzostwach Polski Kalina Kierpacz i Oliwia Kozubska zakwalifikowały się do reprezentacji Polski w kickboxingu i 30 października wyjeżdżają na Mistrzostwa Świata do Massa Carrara we Włoszech.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy im sukcesów we Włoszech.

Więcej…

 

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół z województwa opolskiego

W środę 29 listopada, przedstawiciele naszej szkoły zostali zaproszeni na uroczystość Podsumowania Współzawodnictwa Sportowego Szkół Województwa Opolskiego za rok szkolny 2016/2017. W kategorii szkół podstawowych Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Nysie zajęła 5 miejsce, z czego jesteśmy bardzo dumni, ponieważ w klasyfikacji sportowej wzięło udział ponad 150 szkół podstawowych województwa opolskiego.

Więcej…

 

Michał Rajkowski: Wystartuję w Mistrzostwach Europy

Michał Rajkowski jest uczniem V klasy naszej szkoły, który na początku grudnia weźmie udział w Mistrzostwach Europy w karate. Tam wystartuje w tzw. kata. - Pierwsza zasada karateki, to uciekać, żeby temu drugiemu krzywdy nie zrobić – powiedział  wyjaśniając, dlaczego nie bierze udziału w szkolnych bójkach.

Więcej…

 

Udział w Ogólnopolskim Finale  IX Memoriału Andrzeja Grubby

Fundacja im. Andrzeja Grubby zaprosiła Reprezentację Szkoły w Tenisie Stołowym na Ogólnopolski Finał  IX Memoriału Andrzeja Grubby, który został rozegrany w dniach 12-14 czerwca 2015 roku w Sopocie. Turniej ten ma na celu propagowanie tenisa stołowego wśród dzieci szkół podstawowych oraz promowanie wartości edukacyjnych i etycznych sportu związanych z karierą sportową Andrzeja Grubby. Działania te zainicjował ten wybitny, światowej klasy zawodnik, lecz z powodu ciężkiej choroby i śmierci nie zdążył zrealizować.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------

DOSTĘPNOŚĆ
KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 575 gości