Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

 

 

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

W dniu 20 listopada po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Samorządy uczniowskie z kilku klas czuwały nad organizacją bezpiecznych przerw. W sali korekcyjnej można było w ciszy poczytać ulubione książki lub przygotować się do kolejnych zajęć. Na sali gimnastycznej klasa VIc  – organizowała zajęcia rekreacyjno – sportowe, w sali Samorządu Uczniowskiego – klasa Vc – proponowała rozmaite gry planszowe. Na korytarzu drugiego piętra – uczniowie z klas I – III mogli uczestniczyć w tanecznej przerwie organizowanej przez dziewczyny z klasy VIa. Bezpieczna przerwa na sali gimnastycznej i taneczna na II piętrze – to znane już naszym uczniom formy spędzania czasu na przerwach. Może gry stolikowe w SU i ciche czytanie w sali korekcyjnej też przyjmą się na stałe, szczególnie w okresie jesienno – zimowym.

Więcej…

 

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

W tym roku – 20 listopada - po raz pierwszy  będziemy  obchodzić Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.  Z tej okazji do ciekawych inicjatyw, dyskusji i zabaw zachęcają wspólnie Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska oraz Rzecznik Praw Dziecka - Marek Michalak.

Więcej…

 

SZKOLNE OBCHODY DNIA PATRONA

25 kwietnia odbył się apel poświęcony naszemu patronowi Januszowi Korczakowi, który całe życie poświęcił dzieciom był dla nich lekarzem,  pedagogiem, przyjacielem i opiekunem. Apel w sposób bardzo szczególny upamiętniał naszego wspaniałego patrona,   uczniowie kl. III b skupili się na przypomnieniu społeczności szkolnej praw dzieci- praw, o których przestrzeganie tak bardzo zabiegał Janusz Korczak.

Więcej…

 

Ogólnopolski Zlot Szkół Imienia Janusza Korczaka

W dniach 17-18 września 2012 roku w Kielcach odbył się Ogólnopolski Zlot Szkół Imienia Janusza Korczaka. Wzięli w nim udział uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy z 63 szkół korczakowskich z 12 województw, łącznie 212 osób. Naszą szkołę reprezentowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Wiktoria Wieczorek i Małgorzata Kocierz oraz opiekun Piotr Bułka.

Więcej…

 

MACIUSIE 2012

1 czerwca, na apelu z okazji Dnia Dziecka, pani dyrektor Maria Wiercigroch wspólnie z panią dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty Mariolą Szewczyk ogłosiły zwycięzców plebiscytu MACIUSIE 2012.

Więcej…

 

PODSUMOWANIE OBCHODÓW ROKU Janusza Korczaka W NYSIE

W piątek 20 kwietnia społeczność naszej szkoły uczestniczyła w kilku niezwykłych wydarzeniach. Na zaproszenie pani dyrektor Marii Wiercigroch odwiedził nasze miasto Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak, aby wraz z nami uczcić obchody Roku Korczakowskiego.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------

DOSTĘPNOŚĆ
KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 666 gości