BIBLIOTEKA SZKOLNA - procedury wypożyczania i zwrotu książek

Ze względu na sytuację i konieczność zachowania środków ostrożności prosimy o zapoznanie się z zasadami wypożyczania i oddawania książek, które będą obowiązywały w bibliotece.

Od 09.11.2020r. będzie można wypożyczyć książki z biblioteki po wcześniejszym ich zamówieniu, wysyłając wybrane pozycje na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Po zamówieniu książki, przyjdzie e-mail zwrotny z informacją o dacie odebrania zamówionej pozycji. Zamówione pozycje można odebrać na dyżurce szkolnej w godz. 7.00-16.00.

Zwracane książki do biblioteki muszą być opisane (należy dołączyć kartkę z imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia). Książka powinna być zapakowana w foliową reklamówkę lub worek.

Literatura online do wykorzystania dla nauczycieli, rodziców w pracy z dzieckiem

W związku z epidemią koronawirusa i wprowadzenia kształcenia na odległość biblioteka szkolna jest nieczynna. Proponujemy kilka pozycji, które pomogą uatrakcyjnić naszym uczniom czas w domu.

Interaktywna książeczka dla dzieci o koronawirusie, piosenka Karola Koprukowiaka& The Kids - pobierz

Bajki pomagajki autor Paweł Księżyk, bajki do czytania i słuchania- pobierz

Bezpieczny Internet, komiksy, filmy i gry dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu - pobierz

Wiersze Tuwima, Brzechwy, Fredry czyta Irena Kwiatkowska - pobierz